Як зробити будку для котика

Всім привіт! Вітаємо Вас на офіційному блозі Столярної майстерні Адірондак, та Інтернет магазину adirondak.com.ua .  Давненько ми нічого не писали. Та час прийшов. Сьогоднішня тема Як зробити будку для котика

Наступає холодна пора року. Вже сьогодні можна відчути легенький морозець. Та потрыбно подумати про домашніх улюбленців. Про братів наших менших. Як і де їм перезимувати, щоб було тепло і затишно. Щоб ніде не дуло і все файно виглядало.

Саме сьогодні в Столярній майстерні Адірондак, була така робота. По виготовленню 5-ти будок для котиків. Ціна такої хатинки для котиків всього 350 грн.

Давайте розглянемо міні урок. По виготовленню таких будок.
Отже почнемо!

Як зробити будку для котика

  1. Для того що виготовити будку для котиків потрібно сім штук соснових дошок, довжиною 4 метри та шириною не менше 20 см! Потрібно нарізати їх за розмірами майбутньої будки. Сам будиночок буде мати кінцеві розіміри 30 см ширина, 40 см довжина та 30 см висота.
    Дошки
  2. Дальше вирізавши всі дошки під необхідні розіміри нам потрібно зробити передні та задні стінки будки. Тобто на передній стінці має бути отвір діаметром 14 см для входу котика. Ну і що на передній що на задній стінці похилі надрізи для даху. Щоб дах мав стьоки. Все детально показано на фото.Обрізка
  3. Наступний крок це все діло зібрати в одне єдине.Збірка
  4. Дальше потрібно в першу чергу зробити підлогу в будці, але вона має бути знімна. Як видно на попередній фотографії під будками ми дали такі невеличкі планки. На які і будемо кріпити підлогу. І получиться що вона буде зніматися з низу.
  5. ПідлогаПісля того як ми все підготовили у нас є стіни, підлога яку можна зняти. Ще потрібно нарізати дошки для даху. Ми в майстерні вирішили зробити дах на 10 см довшим ніж сама конструкція хатинки. Тобто у нас получилося що дах буде мати розміри 50 см.
  6. ДахОтже виконавши все више написане получаються ось такі будиночки для котиків.фініш

Дякуємо що ви є з нами. Надіюсь цей урок буде комусь корисний. В майбутньому плануємо записати відео.

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Одна думка про “Як зробити будку для котика

  1. Чудові будиночки для кішок, але більше знадобляться для приватних секторів, наша кішка в квартирі спить виключно на ліжках чи кріслах:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *