Вуличні світильники з дерева

Прийшла така пора року, коли світла на вулиці все меньше, а так хочеться його більше і більше. На дворі у Львові падає сніг сьогодні. Але життя продовжується і хочеться тепла та світла. Та й не лише в домі, а навіть на подвірі. Ось тому сьогодні нашою темою обговорення будуть вуличні світильники з дерева.

Напевно більшість з Вас дорогі наші читачі. Маю за містом хатинку. Не важливо вона у вас особиста, чи ви їздите до своїх родичів, бабусь з дідусями чи друзів.

Чесно кажучи, для Вашої уваги столярній майстерні Адірондак вже давно було виготовленно світильники вуличні і не тільки. І надалі готуються проекти по виготовленню нових та кращих світильників, як вуличних так і хатніх.

Тема буде про те, як встановити вуличний світильник “Східний на стовпці“. Отже поїхали.

Вуличні світильники

Отже перед тим як ставити світильник спочатку потрібно підвести до нього кабель, щоб він засвітив. Ми вирішили цю проблему просто. Проклали трубку пластмасову і в неї провели кабель. Щоб він не промокав, і не перебивався від городника або інших зовнішніх факторів. І замість того щоб заливати цемент і робити якийсь примудрий фундамент. Ми просто взяли шлакоблоки, викопали яму під них, вирізали під трубу доріжку болгаркою і все це акуратно закопали.

vulichni-svitilniki-z-dereva-1 vulichni-svitilniki-z-dereva-2 vulichni-svitilniki-z-dereva-3 vulichni-svitilniki-z-dereva-5

Дальше нам потрібно каблук світильника прикріпити до шлакоблоків. Ми взяли прості дюбеля, просверлили дирку під дюбеля. І поставили на два болти це все діло. ПОРАДА! Для ліпшої надійності радимо ставити Вам на чотири дюбеля.

vulichni-svitilniki-z-dereva-9 vulichni-svitilniki-z-dereva-10

Дальше кабеля потрібно з’єднати між собою. В кожному світильнику в середині вже передбачений кабель. Його вам потрібно просто з’єднати з вхідним. Наш електрик це добре вміє.

vulichni-svitilniki-z-dereva-12 vulichni-svitilniki-z-dereva-14 vulichni-svitilniki-z-dereva-16 vulichni-svitilniki-z-dereva-17

Фінішним кроком є втсановлення світильника. Світильник складається з двох частин. Ніжка та сам плафон. Любу частину при потребі можна зняти або відкрутити. Всі вони кріпляться між собою шурупами. Які легко відкрутити викруткою або шуруповертом. Верхня частина світильника може бути вирізана під замовлення. Нижче фотографії остаточного встановлення.

vulichni-svitilniki-z-dereva-18 vulichni-svitilniki-z-dereva-19 vulichni-svitilniki-z-dereva-23 vulichni-svitilniki-z-dereva-25 vulichni-svitilniki-z-dereva-29 vulichni-svitilniki-z-dereva-30

Більше світильників ви можете купити в інтернет магазині Адірондак. Або під замовлення за телефонами вказаними на сайті.

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

3 думки про “Вуличні світильники з дерева

    1. Ці світильники дуже прості у виготовленні. Крім того вони надійні і більш гарніші ніж світильники китайського виробництва. Виготовляємо такі вироби під замовлення. На діапазон цін можна подивитися в нашому інтернет магазині http://adirondak.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *