Вибір деревина

Сьогодні хочеться зачіпити тему по вибору деревини. Поставщики лісоматеріалів зазвичай мають у наявності ялинку, ялицю та сосну – м’ягкі породи. Ця деревина в основном продається у вигляді пиломатеріалів стандартних розмірів. При цьому одна або кілька поверхонь можуть бути вже оброблені. Майте на увазі, що в процесі стругання знімається по крайній мірі 3 мм з кожної плосткості и фактично ширина і товщина такої дошки буде відрізнятися від розмірів розпилювання зазначеної продавцем. Довжина завжди співпадає з зазначеною. 

Сортування.

М’які сорти деревини сортуються в залежності від вирівняних шарів і допустимих дефектів, таких, як сучки. Досить якісні сорти з гарним зовнішнім виглядом і без особливих вимог до міцності, мабуть, представляють найбільший інтерес для звичайних столярних робіт. Є особливі сорти для конструкційного використання, де важлива міцність. Термін “високоякісна деревина” часто використовується в відношенні пиломатеріалів без сучків і інших дефектів, але ці сорти зазвичай замовляють спеціально.

Якість пиломатеріалів визначається площею, вільною від дефектів, – чим більша ця площа, тим вище сорт. Багато фірм можуть поставити деревину по замовлення через засоби зв’язку – але по можливості вибирайте пиломатеріали особисто.

Дефекти деревени.Вибір деревини

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *