Стільчик для годування дітей

У кожного рано чи пізно відбувається найщасливіша мить у житті. День народження Вашої першої дитини. І Ви звичайно радієте як діти. Хоть вже й самі стали батьками.

З часом діти ростуть і цей час так швидко проходить що Ви навіть і не замічаємо його. Але приходить та мить коли потрібно Ваших дітей вчити їсти за столом і самому а не з ложечки.

Ось тому сьогодні для Вас ми хочемо розказати як у столярній майстерні Адірондак, один з батьків вирішив виготовити з натурального дерева стільчик для годування своєму синові. І цим нас всіх порадував, тому що цей стількик дійсно вартий уваги.

Все розпочалось з того, що потрібно було придумати зручний та простий стільчик, який буде служити довго та надійно.

Перше що потрібно зробити, це нарізати дошки ось таких розмірів:

Частина Кінцеві розміри Штук
  Товщина Ширина Довжина  
Нижня частина
А   Ноги 2,5 см 4 см 56 см 4
B   Верхні бічні бруси 2,5 см 9 см 26 см 2
C   Нижні бічні напрямляючі 2,5 см 4 см 38 см 2
  Верхні носилки 2,5 см 9 см 29 см 2
E   Нижні носилки 2,5 см 4 см 41 см 2
F   Підставка для ніг 2,5 см 10 см 33 см 1
G  Сидіння 2 см 40 см 33 см 1
Спинка
H   Побокі опори спинки 2 см 4 см 37 см 2
I    Верхня планка 3 см 10 см 32 см 1
J    Середня планка 4 см 6 см 29 см 1
K   Нижня планка 5 см 5 см 27 см 1
  Підлокітники 2,5 см 6 см 36 см 2
M   Опори 2,5 см 4 см 14 см 2
Лоток для їжі
N   Панель 2 см 21 см 47 см 1
O   Обод передній-задній 3 см 2,5 см 51 см 2
P   Обод боковий 4 см 2,5 см 25 см 2

stilchik-dlya-goduvannya_1Коли дошчечки готові, приступаємо до збирання ніжок самого стільчика, та шліфовки і обробки фрезою. Ми при виготовленні даного стільчика ще всі деталі склеювали клеєм для надійності. Получилося прекрасно. Нижче на фототографії можна побачити результати зібраних ніжок для стільчика.nizhki-stilchika-dlya-goduvannya

Після того як ніжки зібрані можна приступити до збирання спинки. Спинка може бути також різних варіанті. Тобто може бути вирізаний котик, песик, лисичка. В загальному у нас получилось таким чином.

Спинка стільчика для годування

spinka-stilchika-dlya-goduvannya

Коли спинка зібрана і ніжки також готові ще залишилося зробити підлокотники. На яких і має триматися сам піднос для їжі. Їх також можна зробити різних варіантів. Але головне потрібно пам’ятати, що піднос має ідеально ставати на підлокотники.

stilchik-dlya-goduvannya

А фінішним єтапом крісла для годування, буде виготовлення підноса на якому має їсти дитинка. Шпаклювання головок шурупів, для того щоб вони злилися з деревом, вирівнювання ніжок з низу, та фарбування стільчика для годування. На цьому робота закінчена! Ціна такого виробу 500 грн. без фарбування. З фарбуванням 600 грн. На виготовлення 4 крісел нам пішло 3 дні. Гарантія на данний виріб від столярної майстерні Адірондак 1 рік.

odin-variant-spinki

pidstavka-ta-varianti-spinok

Якщо у Вас виникли якісь питання на рахунок цього проекту. Або ви бажаєте замовити цей прикрасний стільчик для свого малюка. Прошу писати в коментарях. Ми з Вами обов’язково зв’яжемось.
Дякуємо за увагу!

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

4 думки про “Стільчик для годування дітей

  1. Завжди віддавала перевагу виробам з натуральних матеріалів, особливо – якщо це вироби для дітей. Тому такий стілець вважаю чудовим варіантом.

  2. У нас якраз стільчик саме з дерева. Передивилися багато варіантів всіляких крутих стільчиків типу Chicco та інших, але зупинились на простому, але натуральному і надійному:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *