Підставка під ноутбук

Всім привіт! Хочу сьогодні поговорити на таку делікатну тему як підставка для ноутбука. Можливо для когось вона не буде делікатна. Тому, що люди по різному користуються цим гаджетом.

Але для мене вона стала делікатна. Від того часу як я почав користуватися цим гаджетом у ліжку. Звичайно ліжко не саме підходяще місце для користування ноутбуком. Але я після роботи вже не маю бажання сидіти за якимось столиком і працювати .

Та працювати потрібно. Давно вже думав як вирішити цю проблему і все таки зробити нормальну підставку, таку щоб маленька, зручненька та й корисна була. Та й брат у мене має таку саму звичку, і давно просив зробити щось подібне. Та руки не доходили.

І сьогодні на ютубі наткнувся на одне інтересне відео. Саме по виготовленні цього девайсу. Цю підставку створила одна людина на яку я давно підписаний Андрей Ярмолкевич. Не знаю він сам придумав цей виріб з дерева чи десь запозичив цю ідею. Але получилося у нього дуже гарно.

Підставка під ноутбук (відео)

Сподіваюсь відео було для Вас корисне. Нижче ще два варіанти підставок під ноутбук у ліжко. Також цікаві ідеї.

pidstavka

pidstavka-2

Постараюсь на другий тиждень виготовити щось подібне. Це все таки потрібна річ. Дякую за увагу.

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

4 думки про “Підставка під ноутбук

  1. Я згодна з вами на 100%. Я користуюсь таким бамбуковим столиком і це дуже зручно, особливо якщо ваш ноутбук перегрівається. В середині столика є пристрій, який охолоджує. Але є один мінус – це ціна, вона досить висока. Отже якщо є така змога виробити столик власноруч- це дуже добре.

  2. Моєму чоловікові дуже потрібен такий столик. Він і ноутбук – не нероз’ємні речі. Треба буде порадувати коханого:)

    1. На жаль зараз таких підставок для ноутбука немає. Але найближчим часом вони обов’язково появляться. І як тільки появляться ми зразу відправимо вам на емейл наші варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *