Курник своїми руками (день перший)

Сьогодні ми б хотіли розказати вам історію створення одного дивовижного проекту. Цей проект був дивовижний тим, що ми в перше робили його і в такому маштабі. Мова буде про те як зробити курник своїми руками.

На всю роботу у нас пішов рівно тиждень часу. Але замовник залишився довольний. І це не може нас не радувати. Я розділю цю історію на 3 дні.

Для початку нам потрібно було визначитися яких розмірів та як має виглядати курник. Визначившись з цим нам треба було придумати на що його поставити. Варіантів було дуже багато. Але як виявилось замовник дуже полюбляє природу і все еко-чисте. Було вирішино ставити курник на 6-ть дубових чурок діаметром 25-30 см. Висота цих пеньків приблизно 20 см.

Пеньки під курникПеньок

Чому було вибрано такий варіант “фундаменту”? Тому що ці чурки будуть стояти не гірше ніж бетон. І по зручності нічим не відрізняється від бетоної заливки.

Наступним єтапом будівництва курника було виготовити сам каркас курника. Нам потрібні були бруси для ніжок розмірами 20 см ширини на 20 см висоти. Можна було брати 15 см на 15 см. Так як пропорції були трошки не ті. Але все вдалося в кінцевому результаті добре. Ну і риглі 10 см ширини і 5 см висоти. Довжиною все це було до 4 метрім. Для міцності бруски зарізалися в половину дерева.

Бруски для курникаКаркас курника

Після каркасу, зразу в цей же день поклали риглі на дах. Дах по задумці має більший стьок в одну сторону і меньший в другу. В майбутньому під більшим стьоком будут гуляти кури в чистоті.

Каркас курника з дахомКаркас курника з дахом 2

В цілому почала вимальовуватися конструкція курника. Читайте дальше цю історію за посиланням.

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *