Курник своїми руками (День другий)

Всім привіт!. В  перший день проекту – курник своїми руками ми поставили чурки (фундамент). Те на чому буде стояти наш курник. Придбали  заготовки для каркасу. Зробили каркас але не повністю. Ми не доробили вхід для курей та сідала ящик в якому кури будуть нести яйця. Але загалом все виходить дуже добре та курник починає набувати свою повну структуру.

курник 1 курник своїми руками 2

Прикрутивши ці дві деталі до каркасу. Ми почали обшивати курник з середини. Сосновими обрізними дошками. Спитаєте чому перше з середини? А все тому, що майбутній курник буде утеплений пінопластом товщиною 5 см. Ще ми доробили з верху комен. Він буде служити як витяжка, від запаху курячого посліду.

image00001 image00002

Дальше ми забили дошками дах, та покрили його толею.  І почали обшивати весь курник пінопластом. Та паралельно зробили отвори для сідала. Де кури будуть нестися. Сідало для курей також має бути специфічне, з перегородками, що курям було уютно та затишно. На готове сідало можна подивитися у статті про закінчення курника.

image00001 image00002

ifvfivcj fivavipaiv

13

114

Ще залишилось все це довести до розуму. Коли ми починали все робити, то думали що все буде набагато швидше. А на ділі виявилося не так. Ще в переді багато роботи яку потрібно зробити. На цьому поки що все! У наступній статті чекайте закінчення проекту по виготовленню.

Проект курника своїми руками (закінчення)

.

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *