Криваве дерево

У Південній і Східній Африці росте дивовижне дерево – Pterocarpus angolensis або Дикий Тік. Це листяне дерево з темною корою, має розгонисту крону і досягає 18 метрів у висоту. Зовні дерево виглядає цілком звичайно і нічим особливо не виділяється серед інших дерев, але якщо його зрубати або просто зламати його гілку, то получається дивна і досить моторошна картина – дерево починає кровоточити. “Криваве дерево” отримало таку назву від свого соку. На місці пошкодження дерево починає виділяти червоно-коричневий сік, який зовні дуже схожий на кров людини або тварини.

Червоний сік “Кривавого дерева” традиційно використовується африканцями для нанесення на тіло ритуальних малюнків, а також в якості барвника. Крім того, сік цього незвичайного дерева широко застосовується в місцевій медицині для лікування різних захворювань.

“Кривава дерево” високо цінується виробниками меблів. Коричнева деревина легко піддається поліровці, стійка до термітів, не розбухає у воді, довговічна і має приємний пряний аромат. Дикий Тік використовують для виготовлення меблів і виробництва сувенірів.

Криваве дерево

1427301181_bloodwood-tree-1
1427301240_bloodwood-tree-2 1427301252_bloodwood-tree-5 1427301255_170 1427301256_bloodwood-tree-10

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *