Коптильня для м’яса і риби

За сучасними досягненнями хімічної промисловості ми вже зовсім забули смак справжніх копченостей. Хочете пригадати? Тут у нагоді стане домашня коптильня для м’яса і риби.

На ароматному диму від повільно тліючого дерева м`ясо та ковбаси набувають вишуканого і дійсно приємного смаку. Такі копченості вигідно відрізняються від звичного і навіть трохи набридлого шашлику, не кажучи вже про магазинну продукцію.

Звичайно, у домашніх умовах коптильні своїми руками виготовляють з залізних бочок. Функціонально, але зовсім не естетично. Ясно, що хтось скаже, що можна поступитися зовнішнім виглядом заради якості натурального продукту, але для цінителей естетики у нас є значно краща пропозиція.

Наші коптильні зроблені з урахуванням усіх побажань замовника. Вони стануть не просто зручним пристроєм, а справжньою прикрасою для дачі.

Ми враховуємо уявлення замовника про «саме таку як потрібно» коптильню і виготовляємо її своїми руками. Тож, за якість відповідаємо.

Коптильня нашого виробництва

Якщо є потреба, можемо запропонувати елементи оздоблення з дерева, а можемо зробити максимально просту й функціональну коптильню, з якої ви отримаєте якісні продукти.

Замовити коптильню у нас – це гарантовано отримати якісний пристрій і естетичний декор для дачі… А ще, коптильня – це можливість порадувати близьких та друзів справжнім натуральним копченим м`ясом.. хоча, може ви надаєте перевагу рибі. У любому випадку смак вигідно відрізнятиметься від магазинного.

Замовте коптильню прямо зараз і смакуйте разом з друзями натуральними делікатесами, які приготуєте своїми руками на Різдво й Новий Рік.

Коптильня для м’яса і риби. Переглянути та замовити  можна тут

Риба у коптильні

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *