Гра з дерев`яних брусків дженга

Ви коли-небудь грали у дженга? Ця проста, але в одночас захоплива гра з дерев`яних брусків може скласти конкуренцію найцікавішим комп`ютерним іграм, даруючи таке необхідне живе спілкування.

Гра складається з сорока восьми, п`ятидесяти чотирьох, або шестидесяти брусків. З них вистроюється башта і завдання ігроків – витягати бруски з нижніх ярусів і надстроювати з них верхні. Програє той, хто розвалить башту.

Граючи у дженга діти розвивають логічне мислення, дрібну моторику, просторову уяву, точність і акуратність дій. Адже всі ці якості використовуються під час гри. Так що, граючись у, здавалося б простеньку, гру з дерева, діти отримують необхідні для життя навички. Ну, й крім того, дженга – весела гра.

дженга

Не оминають своєю увагою гру з дерев`яних брусків і дорослі. Зазвичай, вони додають у будівництво башти момент азарту. Той хто розвалив будову, повинен виконати бажання інших ігроків, або випити чарку алкоголю. Зрозуміло, що з такою грою святкові зустрічі друзів проходять значно веселіше. А ще, доволі часто у сім`ях з дітьми виникає ідея придбати не один, а два комплекти цієї веселої гри з дерева. Щоб і дорослі й діти могли грати одночасно і кожен у своїй компанії. То як? Зіграємо?

Дженга

Сподобалась стаття? - Поділіться нею з друзями!
 

adirondak.com.ua

Блог по столярній справі майстерні Адірондак. Проекти своїми руками, цікава література, інтересне відео.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтвердіть що ви не робот *